Ke stažení

Zde si můžete prohlédnout katalogy, ve kterých naleznete rozšířenou nabídku reklamních předmětů určených k potisku.  • Katalog James Nicholson a Myrtle  - 2022 Nabízí textilní zboží od čepic a doplňků pro volný čas, přes sportovní oblečení až pro profesionální pracovní oděvy. Zároveň sleduje nejnovější módní trendy, které zapracovává do svých artiklů. Všechny tyto produkty jsou v široké škále barev a velikostí. Vyrábí kvalitní oblečení a doplňky, které jsou ve velmi příznivém poměru kvalita/cena.


  • Katalog Halfar - Halfar 2022 vyrábí brašny a batohy pro reklamu i speciální použití. Zatímco část zákazníků hledá nějaký obal pro svá citlivá zařízení, jiní přemýšlí o tašce či batohu jako dárku. Se značkou Halfar může zákazník najít přesně to co hledá. Veškeré Halfar artikly jsou navrženy v Německu v sídle společnosti, kde se o ně stará tým návrhářů i výrobní tým. Tato kombinace návrhu a píle ve výrobě pomáhají Halfar produkty přibližovat potřebám zákazníků. Díky tomu se dnes tašky Halfar používají na celém světě.


  • Katalog Fare - 2022 Od samého počátku byl prioritou další a další vývoj deštníků - například s inovativními mechanismy pro otevírání a zavírání nebo vysoce pružnými systémy odolnými proti větru. Tímto značka Fare stanovila zcela nové standardy technologie. Fare deštníky mají tyto funkce k dispozici od nejmenších skládacích, přes tradiční holové až po komfortní golfové deštníky nebo slunečníky.


  • Katalog MBW - 2022 Ucelená nabídka reflexních předmětů, plyšových hraček mikrovláknové čistící hadříky na brýle a obrazovky a příslušenství k plyšovým k hračkám


  • Katalog Midocean - 2022 I malé změny mohou mít velký význam. Neustále se věnujeme udržitelnému rozvoji a zaměřujeme se na ekologičtější varianty základních předmětů v naší nabídce, čímž snižujeme zátěž pro lidi i planetu. Výrazně jsme zvýšili používání recyklovaných a obnovitelných materiálů, abychom zabránili zbytečnému plýtvání. Našim cílem je podpořit Vás, naše klienty a Vaše zákazníky, v budování dlouhodobého a udržitelného vztahu k naší značce a výrobkům. Věříme, že Vás tato nabídka plná ekologicky i finančně šetrných dárků inspiruje. Tato kolekce nabízí trendové produkty a to ve všech hlavních kategoriích. Ve spojení s naší komplexní nabídkou potisku získáte ten nejlepší možný dárek.


  • Katalog Xindao - 2022 katalog designových dárků a reklamních předmětů. Vždy zde najdete inspiraci a něco nového a neokoukaného.


  • KATOLOG YES 2022 - v tomto katalogu najdete úžasné vánoční inspirace na dárky pro zaměstnance a Vaše obchodní partnery.